Radiofrekvence

Co je to radiofrekvence?

Radiofrekvence je zkrácený název pro působení střídavého elektrického proudou na různé tkáně těla. Proud se šíří ve vlnách o vysokých frekvencích v řádech megahertz. Rozkmitává okolní molekuly za vzniku tepla. Jeho účinků se využívá v lékařství i v kosmetice. 


Jak radiofrekvence funguje?

Průnik je především na úrovni pokožky a částečně škáry - elektrody jsou blízko sebe v rámci jedné hlavice. Je vhodná pro profesionální salonní péči. Působí především naobnovu kolagenních vláken - pevnost a pružnost kůže - a má omlazující účinek. Díky velikosti hlavic je možné použití i kolem očí, úst a nosu.

Díky radiofrekvenci budete mít pleť omlazenou, čistou a vitálnější hned po prvním ošetření.

Doporučejeme kúru aspoň 4 ošetření po 14 dnech. 


Průběh ošetření

  • Před samotným ošetřením proběhne krátká konzultace.
  • Následuje odlíčení a aplikace vodivého gelu, speciálních sér.
  • Pak už přijde na řadu nejdůležitější část procesu - radiofrekvenční lifting pomocí přístroje. Přístroj využívá bipolární a tripolární radiofrekvenční technologii k řízenému zahřívání pokožky.

Kdy se radiofrekvence nesmí používat

V případě implantovaného pacemakeru, kovových implantátů v místě ošetření a jeho okolí, v těhotenství, u nádorových onemocnění, u čerstvých výplních, srdečně - cévních chorob, u poruch srážlivosti krve, u těžších stavů cukrovky a při depresích.


OŠETŘENÍ OBLIČEJE, KRKU A DEKOLTU 60 min

(odlíčení, aplikace přípravků, ošetření radiofrekvencí, maska, závěrečná péče)

890 Kč