Vitamin C Beauty Flash, 3x 0,2g+7,5 ml

"Krása stisknutím knoflíku." Dvoufázová intenzivní kúra vyhlazuje, vypíná a regeneruje, působí jako antioxidant a chrání pleť před nepříznivými vlivy životního prostředí, zmírňuje hyperpigmentaci, zlepšuje elasticitu pleti a redukuje vrásky. Cíleně zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky.

Použití: Odtáhněte bílý uzávěr ve směru šipky a zcela jej odstraňte. Silným stlačením červeného knoflíku smíchejte obě fáze. Prášek se dostane do tekutiny a třepáním se rozpustí (pěna se opět ztratí). Odstraňte těsnící uzávěr a nasaďte dávkovací uzávěr. Používejte ráno a večer jako součást každodenní péče (7-10 denní kúra během které se musí spotřebovat celá ampule). Pouze pro vnější použití.

Hlavní složky:
vitamín C
• Matrixyl™ synthe 6™
• kyselina hyaluronová
• Sohakuhi BG
• Sepiwhite™ MSH

Vhodné pro vegany.

BEAUTY ELEMENTS
Vysoce účinná péče pro zdravou pleť
Beauty Elements jsou klasické výrobky kosmetické značky Dr. med. Christine Schrammek. Základní pěstící přípravky jsou určeny pro pleť s vysokými nároky. Zásadní a vysoce účinné látky se starají o zářivou a zdravou pleť. Propůjčují pokožce novou svěžest, aktivně ji posilují a působí preventivně proti známkám stárnutí. Beauty Elements poskytují pleti každého věku extra péči a lze je bez problémů kombinovat s dalšími produkty značky derma.cosmetics.

1 798,00 Kč