Soft Foam Cleanser, 120 ml

Začněte svůj den s jemným Soft Foam Cleanser – pro změnu, která je vidět!
Jemná textura vytváří jedinečně krémovou, hebkou a jemnou pěnu. Pro každý typ pleti! Nečistoty, usazený kožní maz a make-up jsou jemně, avšak důkladně odstraněny. Hydratující složky jako je Betain a Inositol se o pleť během čištění starají. Pro každodenní čištění pleti bez pocitu pnutí nebo suché pleti.
Použití: Ráno a večer pomocí ruky naneste pěnu rovnoměrně na celou pokožku obličeje, krk a dekolt, používejte krouživé pohyby. Důkladně opláchněte vlažnou vodou. V případě potřeby nebo silnějšího make-upu použití zopakujte.
Tip: Pro větší intenzitu efektu nebo jako jemný peeling, naneste pěnu pomocí čistícího kartáčku na obličej.
Hlavní složky:
• Tego® Přírodní Betain: hydratující
• Inositol: zadržuje vlhkost, hydratuje
• Alantoin: podporuje buněčnou obnovu, vyhlazuje

vhodné pro vegany
ESSENTIAL
Produkty tvoří základ péče o normální pleť. Každé aplikaci krémů a masek by mělo předcházet jemné, ale důkladné čištění obličeje. Správné čištění, které je přizpůsobeno aktuálnímu stavu pleti představuje jeden z nejdůležitějších kroků v péči o pleť. Pouze perfektně vyčištěná pleť je vnímavá k následujícím pěstícím přípravkům a účinným látkám. Nedochází k narušení přirozené rovnováhy pleti, naopak - pokožka je chráněna používáním speciálních čisticích a peelingových přípravků. Navíc tato řada nabízí produkty, které jsou vhodné pro každý typ pleti.

647,00 Kč