Resvera Cell Concentrate, 30 ml

Oživující, posilující koncentrát s resveratrolem a vitamínem C. Vysoce hodnotná textura přípravku splývá s pletí a bezprostředně po nanesení se vstřebává. Podporuje dojem mladistvé a dokonale pěstěné pleti - v každém věku. Koncentrát uchovává svěží vzhled, pomáhá předcházet známkám předčasného stárnutí pleti a je ideální při ubývající vitalitě, pro unavenou pleť a pokožku se suchými místy.
Použití: Nanášejte každé ráno a večer několik kapek na obličej, krk a dekolt ještě před tím, než použijete denní nebo noční krém.
Tip: Používejte produkt Resvera Cell Concentrate také preventivně. Stres a nepříznivé vlivy životního prostředí vedou stále častěji k tomu, že i mladá pleť vykazuje zvýšenou potřebu vitality.
Hlavní složky:
• resveratrol ("molekula mládí" z vína)
• vitamin C
• silanol (sloučenina obsahující křemík)

Vhodné pro vegany.
BEAUTY ELEMENTS
Vysoce účinná péče pro zdravou pleť
Beauty Elements jsou klasické výrobky kosmetické značky Dr. med. Christine Schrammek. Základní pěstící přípravky jsou určeny pro pleť s vysokými nároky. Zásadní a vysoce účinné látky se starají o zářivou a zdravou pleť. Propůjčují pokožce novou svěžest, aktivně ji posilují a působí preventivně proti známkám stárnutí. Beauty Elements poskytují pleti každého věku extra péči a lze je bez problémů kombinovat s dalšími produkty značky derma.cosmetics.

1 744,00 Kč