Pure Skin Cleansing Foam, 100 ml

Účinná pěna čistí pleť do hloubky a osvobozuje ji od silných nečistot, lesku a make-upu. Pleť pak optimálně přijímá následující pěstící přípravky. Zklidňující rostlinné výtažky o pleť pečují a chrání ji před vysušením. Výsledkem je čistá a zářivá pleť.


Použití: Naemulgujte v dlaních malé množství pěny s vodou a pak vyčistěte předem navlhčenou pleť krouživými pohyby. Vyhněte se očnímu okolí a opláchněte důkladně vodou.


Tip: V salonu můžete použít i jako "čisticí rituál" - do misky dejte malé množství pěny, holicí štětkou nbo štětcem na obličej vytvořte pěnovou hmotu a naneste na obličej.


Hlavní složky:

• bambus

• bílý leknín

• panthenol


Vhodné pro vegany.


REGULATING

Perfektní řešení problémů nečisté pleti


Mastná a nečistá pleť představuje jeden z nejčastějších pleťových problémů. Pro optimální péči o mastnou a nečistou pleť je vyžadována kombinace účinných látek, která reguluje produkci mazu bez vysušení a působí proti zánětům. Řada REGULATING kombinuje regulační složky se zklidňujícím účinkem a stará se o vyrovnaný, matný a vylepšený vzhled pleti. Zvlhčující komplex látek obnovuje rovnováhu hydratace pleti.

849,00 Kč