PODOPHARM SKINFLEX speciální krém na suchou pokožku - 150ml

PODOPHARM SKINFLEX® je krém s unikátním patentovaným složením určený k péči o ruce, nohy a tělo.

Klíčovou látkou je octenidin hydrochlorid v 1% koncentraci. Doporučuje se na velmi suchou pokožku, přecitlivělou na dráždění a alergickou pokožku. Krém dobře snášejí i nejcitlivější typy pokožky. Doporučuje se pro diabetiky.

Účinky:

  • intenzivní a dlouhodobé zvlhčení
  • regenerace podrážděné a poškozené pokožky
  • snížení nadměrné tendence k loupání pokožky
  • potlačení svědivosti, pocitu pálení, pnutí a neprodyšnosti
  • posílení ochranné vrstvy, obnova hydrolipidické vrstvy

Použití: Krém se jemně rozetře na čistou a suchou pokožku rukou, nohou či těla. Používejte každý den ráno a večer, 4 až 6 týdnů. Podle potřeby kůru opakujte po přestávce 3 až 4 týdnů. Komplexní péči pokožce poskytnete použitím dalších přípravků z řady SKINFLEX®.

Přípravky SKINFLEX® mají inovativní složení, bohaté na účinné a přírodní aktivní látky, a jsou zárukou dlouhodobé regenerace podrážděné pokožky.

Účinné látky: Octenidin hydrochlorid (1 %), karbamid (8 %) d-panthenol, olej z grepových jader a extrakt ze zeleného čaje.

Octenidin hydrochlorid (1 %) poskytuje širokospektrální ochranu pokožky proti povrchovým mikroorganizmům, regeneruje poškozenou svrchní vrstvu pokožky a potlačuje dráždivost vyvolanou sdíráním a popraskáním pokožky.

Karbamid (8%) intenzivně zvlhčuje poutáním a zadržováním částic vody v pokožce. Změkčuje suchou a ztvrdlou svrchní vrstvu pokožky, zlepšuje pronikání dalších aktivních látek.

D-panthenol uklidňuje podrážděnou pokožku, účinně ji zvlhčuje a změkčuje, zvyšuje pružnost pokožky.

Olej z grepových jader je nejbohatším zdrojem kyseliny linolové a vitamínu E, intenzivně pokožku zvlhčuje a pomáhá dlouhodobě hydratovat bez vytváření mastného filmu na povrchu, má tišivé, uklidňující a regenerační vlastnosti.

Extrakt ze zeleného čaje je silným antioxidantem, zpomaluje rozpadání kolagenových vláken a chrání pokožku před negativním vlivem UV záření. Významně zpomaluje stárnutí a tlumí neblahý vliv slunečních paprsků na pokožku.

319,00 Kč