High Perfection Eye Cream, 15 ml

Citlivé oblasti očního okolí poskytuje krém optimální hydrataci, chrání ji před nepříznivými vlivy životního prostředí a před ztrátou pružnosti. Pleť kolem očí je po použití hladší a vláčnější. Krém obsahuje kofein, hydratační kyselinu hyaluronovou, zkrášlující bio peptidy a rostlinný komplex Biophytex®. Tento oční krém je vhodný pro všechny typy pleti a může být bez problémů aplikován pod make-up.


Použití: Nanášejte krém každé ráno a večer na oblast očního okolí a jemně jej prsty vklepejte. Vhodný také pro oční masáž v salonu.


Hlavní složky:

• angrešt indický

• kyselina hyaluronová

• kofein

• biophytex

• DMS


vhodné pro vegany


ESSENTIAL

Denní péče pro každý typ pleti


Produkty tvoří základ péče o normální pleť. Každé aplikaci krémů a masek by mělo předcházet jemné, ale důkladné čištění obličeje. Správné čištění, které je přizpůsobeno aktuálnímu stavu pleti představuje jeden z nejdůležitějších kroků v péči o pleť. Pouze perfektně vyčištěná pleť je vnímavá k následujícím pěstícím přípravkům a účinným látkám. Nedochází k narušení přirozené rovnováhy pleti, naopak - pokožka je chráněna používáním speciálních čisticích a peelingových přípravků. Navíc tato řada nabízí produkty, které jsou vhodné pro každý typ pleti.

1 339,00 Kč