Global Defense Cream SPF 20, 50 ml

Akce

Regenerační denní péče s ochranou před UV a infračerveným zářením. Inovativní složení nabízí celkovou ochranu před poškozeními, způsobenými UV a infračerveným zářením, která způsobují předčasné stárnutí pleti. Regenerační a antioxidační látky jako UV filtr a speciální ochrana proti infračervenému záření pomáhají neutralizovat škodlivé vlivy prostředí jako např. agresivní volné radikály. Oživuje zralou pleť a zlepšuje hydrataci pokožky. Pro svěží a mladistvý vzhled pleti.

Použití: Nanášejte každé ráno na vyčištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu a jemně vmasírujte.

Hlavní složky:
• Elix-IR
• kmenové buňky z hroznového vína
• kyselina hyaluronová
• vitamín A
• vitamín E

Vhodné pro vegany.
VITALITY
Efektivní péče o pleť zaměřená proti známkám stárnutí
Jako dermatoložka a expertka na anti-aging, Dr. med. Christine Schrammek Drusio, upřednostňuje ve vývoji produktů řady VITALITY derma.cosmetics inovativní, vysoce účinné látky jako peptidy, izoflavony a antioxidanty. Optimálně vyladěná kombinace účinných látek chrání pleť před ztrátou elasticity a hydratace. Dochází k posílení kolagenových a elastinových vláken pokožky, díky čemuž je zabráněno předčasným známkám stárnutí pleti. Zralá pleť získává větší pevnost a je jí dodána potřebná vitalita. Výsledkem je hedvábně jemná, hladká a oživená pleť. Za svůj mimořádný účinek vděčí řada Active Future i díky izoflavonům z kořene kosatce, které patří do skupiny fytoestrogenů. Ty jsou známy svým působením proti známkám stárnutí.
S prémiovou řadou TIME CONTROL se podařilo nejen zpomalit proces stárnutí pokožky, ale také dosáhnout viditelného omlazení pleti. Pokožka získává více pružnosti a působí výrazně mladším a zářivějším dojmem.

1 516,00 Kč 1 895,00 Kč