Footlogix Very Dry Skin Formula (3) - pěna pro velmi suchou pokožku, 125 ml

Footlogix Very Dry Skin Formula (3) - pěna pro velmi suchou pokožku, 125 ml

Pěna vhodná pro velmi suchou pokožku se sklonem k prasklinám, která se hůře hojí. Hydratuje a obnovuje velmi suchou kůži na nohou. Obsahuje ureu v 10% koncentraci a výtažek z dužiny Aloe Vera, které chrání a posilují hydrataci pokožky. Pokožka je viditelně hydratovaná a získává tak zpět svoji pružnost.

Přípravek je ideální pro diabetiky, starší osobya osoby s horší regenerací pokožky.

Používá se při pedikúrním ošetření jako předposlední krok k hydrataci pokožky na nahou (před masáží nohou přípravkem Footlogix Massage Fomula) nebo jako denní péče o nohy pro všechny typy pleti. ČÍM JE PŘÍPRAVEK VÝJIMEČNÝ?

Transformující péče - nová technologie DERMAL INFUSION TECHNOLOGY® znásobuje výsledek a "snoubení medicíny s pedikúrou" je vidět.

Hygienický aplikátor s uzavřeným systémem brání proniknutí vzduchu a bakterií do obalu a umožňuje tak antibakteriální dávkování

Efektivní díky účinným aktivním látkám:

* Urea 10%

- hydratuje, regeneruje, změkčuje a vyhlazuje pokožku. Má antibakteriální účinky a je vhodná na suchou pokožku se sklonem k různým typům dermatitid (ekzémy, lupenka, aj.).

* Kyselina Stearová

- zvláčňuje a hydratuje pokožku.

* Aloe Barbadensis

- hydratuje, regeneruje, tonizuje a má protizánětlivé účinky. Brání rozvoji bakterií na povrchu pokožky. Pokožce poskytuje širokou škálu vitamínů, minerálů, enzymů, aminokyselin a sacharidů. Podporuje regeneraci a hojení tkání.

* Glycerin

- hloubkově hydratuje, vytváří přirozenou rovnováhu, regeneruje, vyživuje a zvláčňuje pokožku.

* Koenzym Q10

- zbavuje buňky volných radikálů a má omlazující efekt. Po 35 roku věku je nutné jej do pokožky dodávat, jelikož organizmus postrádá schopnost si jej vyrobit.

* Vitamín E

- zajišťuje stabilitu buněčné membrány a je významným antioxidantem. Reguluje tvorbu stařeckých skvrn a napomáhá hojení ran.

Snadno použitelný - rychlá a jednoduchá aplikace bez čekání. "Jednoduše naneste a můžete jít!"

Bez okluze - nevytváří neprůchodný, neropustný film a tím nenarušují ani nebrání přirozené funkci pokožky.

Nemastný - neobsahuje syntetické oleje, rychle se vstřebává a nezanechává nežádoucí mastný film.

Schválený předními lékaři a podiatry po celé Evropě a Severní Americe.

Viditelné výsledky již po třech dnech. Aplikace 2x denně (ráno a večer) v malém množství (cca o velikosti vlašského ořechu na jedno chodidlo) do chodidel.

475,00 Kč