Footlogix Shoe Deodorant (10) - antibakteriální a osvěžující sprej do obuvi, 125 ml

FOOTLOGIX SHOE DEODORANT Pump Spray with Tea-Tree oil

Sprej do bot s čajovníkovým olejem s prokazatelnými účinky v hubení bakterií způsobujících zápach v obuvi a na nohou. Tento sprej zanechá obuv s osvěžující vůní. Nepoškozuje materiály obuvi a je vhodný i na koženou obuv.

Aktivní látky:

SD alkohol 40-B 95,7%

- účinně likviduje prostředí vhodné pro bakterie, plísně a některé druhy kvasinek.

Čajovníkový olej

- dezinfekční účinky. Eliminuje bakterie, které způsobují zápach. Působí proti dermatofytům. Má osvěžující vlastnosti.

Triclosan

- působí jako antibakteriální a antimykotické činidlo.

Aplikace do bot pomocí rozprašovače ze vzdálenosti 5 - 10 cm, dle potřeby. (např. vhodný pro hygienu obuvi před pedikúrním ošetřením v salónu).

ÚDAJE NA ETIKETĚ:

CZ - Sprej do bot s čajovníkovým olejem s prokazatelnými účinky v hubení bakterií způsobujících zápach v obuvi. Tento sprej zanechá obuv s osvěžující vůní. Nepoškozuje materiály a je vhodný i na koženou obuv. Dermatologicky testováno.

Pokyny k použití: Energicky protřepte. Aplikujte do bot ve vzpřímené poloze. Aplikujte střídmě ve 2 - 3 krátkých dávkách. Nechte schnout 1-2 minuty. Pro větší efekt používejte s FOOTLOGIX SHOE DEODORANT. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte jednou nebo dvakrát denně.

Upozornění: Udržujte sprej mimo otevřeného ohně nebo zdrojů jisker. Nekuřte během aplikace. Udržujte mimo dosah dětí. Prázdný obal by měl být náležitě zlikvidován. Jen pro vnější použití.

435,00 Kč