Footlogix Shoe Deodorant (10) - antibakteriální a osvěžující sprej do obuvi, 125 ml

FOOTLOGIX SHOE DEODORANT Pump Spray with Tea-Tree oil

Sprej do bot s čajovníkovým olejem s prokazatelnými účinky v hubení bakterií způsobujících zápach v obuvi a na nohou. Tento sprej zanechá obuv s osvěžující vůní. Nepoškozuje materiály obuvi a je vhodný i na koženou obuv.

Aktivní látky:

SD alkohol 40-B 95,7%

- účinně likviduje prostředí vhodné pro bakterie, plísně a některé druhy kvasinek.

Čajovníkový olej

- dezinfekční účinky. Eliminuje bakterie, které způsobují zápach. Působí proti dermatofytům. Má osvěžující vlastnosti.

Triclosan

- působí jako antibakteriální a antimykotické činidlo.

Aplikace do bot pomocí rozprašovače ze vzdálenosti 5 - 10 cm, dle potřeby. (např. vhodný pro hygienu obuvi před pedikúrním ošetřením v salónu).

ÚDAJE NA ETIKETĚ:

CZ - Sprej do bot s čajovníkovým olejem s prokazatelnými účinky v hubení bakterií způsobujících zápach v obuvi. Tento sprej zanechá obuv s osvěžující vůní. Nepoškozuje materiály a je vhodný i na koženou obuv. Dermatologicky testováno.

Pokyny k použití: Energicky protřepte. Aplikujte do bot ve vzpřímené poloze. Aplikujte střídmě ve 2 - 3 krátkých dávkách. Nechte schnout 1-2 minuty. Pro větší efekt používejte s FOOTLOGIX SHOE DEODORANT. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte jednou nebo dvakrát denně.

Upozornění: Udržujte sprej mimo otevřeného ohně nebo zdrojů jisker. Nekuřte během aplikace. Udržujte mimo dosah dětí. Prázdný obal by měl být náležitě zlikvidován. Jen pro vnější použití.

435,00 Kč
Please select variants first