Footlogix Peeling Skin Formula (7) - pěna pro loupající se pokožku, 125 ml

Footlogix® PEELING SKIN FORMULA .

Přípravek ve formě pěny, který poskytuje úlevu od svědění, pálení, zarudnutí, šupinatění a loupající se pokožky a dalším příznakům spojených s plísňovým onemocněním, neurodermatitidy a atletické nohy.

Speciální složení pěny poskytuje pokožce preventivní péči před plísňovým onemocněním. Vhodné především pro normální a suchou pleť nohou, které jsou často vystavovány vlhkému prostředí (koupaliště, bazény, sauny, šatny, chůze naboso, aj.) a uzavřené neprodyšné obuvi jako je sportovní obuv a holínky. Bezpečný pro diabetiky.

ČÍM JE PŘÍPRAVEK VÝJIMEČNÝ?

Transformující péče - nová technologie DERMAL INFUSION TECHNOLOGY® znásobuje výsledek a "snoubení medicíny s pedikúrou" je vidět.

Hygienický aplikátor s uzavřeným systémem brání proniknutí vzduchu a bakterií do obalu a umožňuje tak antibakteriální dávkování

Efektivní díky účinným aktivním látkám

o Clotrimazole - fungicidní činidlo pro prevenci před dermatomykózami, které způsobují kožní infekce.

o Koenzym Q10 - zbavuje buňky volných radikálů a má omlazující efekt. Po 35 roku věku je nutné jej do pokožky dodávat, jelikož organizmus postrádá schopnost si jej vyrobit.

o Glycerin - hloubkově hydratuje, vytváří přirozenou rovnováhu, regeneruje, vyživuje a zvláčňuje pokožku.

o Vitamín E - zajišťuje stabilitu buněčné membrány a je významným antioxidantem. Reguluje tvorbu stařeckých skvrn a napomáhá hojení ran.

o Aloe Barbadensis - hydratuje, regeneruje, tonizuje a má protizánětlivé účinky. Brání rozvoji bakterií na povrchu pokožky. Pokožce poskytuje širokou škálu vitamínů, minerálů, enzymů, aminokyselin a sacharidů. Podporuje regeneraci a hojení tkání.

Snadno použitelný - rychlá a jednoduchá aplikace bez čekání. "Jednoduše naneste a můžete jít!"

Bez okluze - nevytváří neprůchodný, nepropustný film a tím nenarušují ani nebrání přirozené funkci pokožky.

Nemastný - neobsahuje syntetické oleje, rychle se vstřebává a nezanechává nežádoucí mastný film.

Schválený předními lékaři a podiatry po celé Evropě a Severní Americe.

Viditelné výsledky již po 1 týdnu. Aplikace 2x denně (ráno a večer) v malém množství (cca o velikosti vlašského ořechu na jedno chodidlo) do chodidel a meziprstního prostoru.

495,00 Kč