Footlogix DD Cream Mousse Formula (1) - pěna s dvojitou ochranou, 125 ml

FOOTLOGIX DD CREAM MOUSSE

Aby Vaše nohy byly za všech okolností krásné, hydratované, měkké a bez otlaků, poskytněte jim dvojitou péči od Footlogix® DD Cream Mousse (1). Bezokluzní pěna obsahuje patentovaný bioaktivní extrakt z mikrořasy Spiraleen™. Pěna nohy hydratuje, regeneruje, vyživuje a působí jako prevence proti vzniku puchýřů a otlaků. ČÍM JE PŘÍPRAVEK VÝJIMEČNÝ?

Transformující péče - nová technologie DERMAL INFUSION TECHNOLOGY® znásobuje výsledek a "snoubení medicíny s pedikúrou" je vidět.

Hygienický aplikátor s uzavřeným systémem brání proniknutí vzduchu a bakterií do obalu a umožňuje tak antibakteriální dávkování

Efektivní díky účinným aktivním látkám:

* Urea 5%

- hydratuje, regeneruje, změkčuje a vyhlazuje pokožku. Má antibakteriální účinky a je vhodná na suchou pokožku se sklonem k různým typům dermatitid (ekzémy, lupenka, aj.).

* Extrakt z mikrořasy Spirulina

- má antibakteriální, virucidní a fungicidní účinky. Je vhodná pro pokožku se sklonem k různým typům dermatitid (ekzémy, lupenka, aj.).

* Aloe Barbadensis

- hydratuje, regeneruje, tonizuje a má protizánětlivé účinky. Brání rozvoji bakterií na povrchu pokožky. Pokožce poskytuje širokou škálu vitamínů, minerálů, enzymů, aminokyselin a sacharidů. Podporuje regeneraci a hojení tkání.

* Glycerin

- hloubkově hydratuje, vytváří přirozenou rovnováhu, regeneruje, vyživuje a zvláčňuje pokožku.

* Koenzym Q10

- zbavuje buňky volných radikálů a má omlazující efekt. Po 35 roku věku je nutné jej do pokožky dodávat, jelikož organizmus postrádá schopnost si jej vyrobit.

* Kyselina isostearová

- změkčuje a podporuje přirozenou hydrataci pokožky.

* Vitamín E

- zajišťuje stabilitu buněčné membrány a je významným antioxidantem. Reguluje tvorbu stařeckých skvrn a napomáhá hojení ran.

Snadno použitelný - rychlá a jednoduchá aplikace bez čekání. "Jednoduše naneste a můžete jít!"

Bez okluze - nevytváří neprůchodný, neropustný film a tím nenarušují ani nebrání přirozené funkci pokožky.

Nemastný - neobsahuje syntetické oleje, rychle se vstřebává a nezanechává nežádoucí mastný film.

Schválený předními lékaři a podiatry po celé Evropě a Severní Americe.

Viditelné výsledky již po třech dnech. Aplikace 1x denně (večer) v malém množství (cca o velikosti vlašského ořechu na jedno chodidlo) do chodidel.

475,00 Kč