Footlogix Cold Feet Formula (4) - pěna pro studené nohy, 125 ml

FOOTLOGIX® COLD FEET FORMULA

Hydratační pěna, která stimuluje mikrocirkulaci v pokožce a poskytuje úlevu chronicky studeným nohám. Díky obsahu Dermal Infusion Technology® dodává pěna aktivní látky hluboko do epidermisu, kde zlepšuje prokrvení pokožky, uvolňuje svaly, napomáhá ke zmírnění otoků a bolestem kloubů a svalů. Vhodná pro osoby s chronicky studenými končetinami, s revmatizmem a je bezpečná pro diabetiky.

Aktivní látky:

· Urea 5 %

- hydratuje, regeneruje, změkčuje a vyhlazuje pokožku. Má antibakteriální účinky a je vhodná na suchou pokožku se sklonem k různým typům dermatitid (ekzémy, lupenka, aj.).

· Arnika horská

- prokrvuje pokožku, tlumí bolesti, uvolňuje svalovou a šlachovou tkáň, napomáhá k uvolnění podlitin a naraženin, má dezinfekční účinky.

· Rozmarýn lékařský

- zlepšuje prokrvení, odstraňuje pocit chladu v končetinách, tonizuje cévy, dezinfikuje, uvolňuje ztuhlé a unavené svalstvo, podporuje léčbu svalového a kloubního revmatizmu.

· Aloe Barbadensis

- hydratuje, regeneruje, tonizuje a má protizánětlivé účinky. Brání rozvoji bakterií na povrchu pokožky. Pokožce poskytuje širokou škálu vitamínů, minerálů, enzymů, aminokyselin a sacharidů. Podporuje regeneraci a hojení tkání.

· Alantoin

-má regenerační a zjemňující účinky. Urychluje hojení pokožky a podporuje tvorbu zdravé tkáně.

· Extrakt z avokáda

- pečuje o suchou, velmi citlivou, zanícenou a unavenou pokožku. Změkčuje ztvrdlou pokožku, regeneruje a má antioxidační účinky.

· Kyselina stearová

- zvláčňuje a hydratuje pokožku.

Aplikace 2x denně (ráno a večer) v malém množství (cca o velikosti vlašského ořechu na jedno chodidlo) do chodidel.

435,00 Kč