Enzyme Regulating Cream & Peeling, 75 ml

Speciální péče 2 v 1 nejen pro mastnou a nečistou pleť.


Projasňuje a čistí pokožku díky svým enzymatickým účinkům a jemně odstraňuje odumřelé pleťové buňky. Dochází ke zjemnění povrchu pleti, účinné látky mohu lépe proniknout do pokožky a pleť získává čistý a hedvábný vzhled. Jedinečné účinky enzymů zabraňují vzniku nečistot pleti. Jemná konzistence navíc poskytuje hydrataci, pečuje o příjemný pocit pleti a nezanechává na pokožce nežádoucí lesk.


Přípravek lze použít jako noční krém nebo jako peeling, vhodný způsob použití závisí na typu pleti. Obecně lze doporučit jako krém pro pleť s T-zónou. V případě používání jako peeling je vhodný pro všechny typy pleti včetně aknózní a citlivé.


Použití: V případě používání produktu jako krém nanášejte večer na vyčištěnou a tonizovanou pokožku. Vynechejte oční partie.


Pokud produkt používáte jako peelnig, před použitím pleť vyčistěte a tonizujte. Poté produkt naneste v tenké vrstvě jako masku (vynechejte oční partie). Nechejte působit 10 až 15 minut (i když se jedná o enzymatický peeling, díky speciálnímu složení není nutné obličej během působení udržovat vlhký). Poté produkt odstraňte pomocí vlažné vody. Opakujete 1x až 2x týdně. Po použití doporučujeme nanést masku dle typu pleti. Na závěr pleť opět tonizujte a použijte krém.


Hlavní složky:

• Keratoline™

• kvasnice

• Hydractin™

• urea

• vilín


Vhodné pro vegany.

898,00 Kč