AloCalm Gel Mask, 75 ml

Nová gelová maska AloCalm zklidňuje a zmírňuje podráždění. S více než 60% podílem aloe vera lze masku optimálně využít i v rámci péče o podrážděnou pokožku. Lehká nemastná konzistence gelu obsahuje kromě aloe vera také kyselinu hyaluronovou a další aktivní látky jako např. panthenol nebo allantoin. Gelová maska AloCalm poskytuje Vaší pleti úlevu a zároveň ji zásobuje hydratací. Maska zmírňuje začervenání a zabraňuje podráždění (např. po bodnutí hmyzem). Chladí a její použití je ideální i v případě spálenin od slunce. Zároveň také redukuje suché linky a vrásky.
Použití: Dostatečné množství přípravku naneste na vyčištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu a po 10-15 minutách jej opláchněte vlažnou vodou.

Tip: Pro ještě intenzivnější chladicí účinek uchovávejte masku v lednici.

Hlavní složky:
aloe vera
• kyselina hyaluronová
• panthenol
• allantoin

vhodné pro vegany

ESSENTIAL
Denní péče pro každý typ pleti
Produkty tvoří základ péče o normální pleť. Každé aplikaci krémů a masek by mělo předcházet jemné, ale důkladné čištění obličeje. Správné čištění, které je přizpůsobeno aktuálnímu stavu pleti představuje jeden z nejdůležitějších kroků v péči o pleť. Pouze perfektně vyčištěná pleť je vnímavá k následujícím pěstícím přípravkům a účinným látkám. Nedochází k narušení přirozené rovnováhy pleti, naopak - pokožka je chráněna používáním speciálních čisticích a peelingových přípravků. Navíc tato řada nabízí produkty, které jsou vhodné pro každý typ pleti.

1 037,00 Kč