Kosmetická ošetření Pevonia Botanica

Pevonia Botanica

Jedinečná 100% přírodní kosmetika, která je na trhu více jak 20 let ve vyhlášených salónech po celém světě. Tváří značky ve světe jsou Angelina Jolie, Cate Blanchet, Cameron Diaz, Eva Mendes. V ČR se stala tváří Dana Morávková.

Jsme jediný certifikovaný salón v západních Čechách.

Pevonia Botanica používá pouze přírodní ingredience. Není testována na zvířetech a balení jsou kompletně biologicky odbouratelná.

Výrobky jsou bez parabenů, parafínu, lanolínu a alkoholu. 

Neobsahují konzervační ani syntetické látky, laurethsulfát sodný, umělá barviva nebo ropné produkty. 

Thalion

Thalion, moderní kosmetika z moře. Laboratoře Thalion pečlivě vybírají a sklízejí nejbohatší mořské řasy, které rostou v Iroiském moři, v Bretani ve Francii, jenž je na seznamu světové sítě biosférických rezervací UNESCO.

Mořské řasy jsou zpracovány během 24 hodin od sklizně, a tak jsou zachovány obsažené účinné látky v nejvyšší koncentraci.Toto know-how nabízí veškeré kvality řas a integruje je do jedinečných přípravků. Vysoká koncentrace minerálních solí, stopových prvků, vitamínů a aminokyselin obsažených v mořských řasách sytí výrobky Thalion účinnými látkami, které obnoví krásu pleti.

Kosmetická ošetření 

Součastí kosmetického ošetření je odlíčení, enzymatický peeling, hloubkové číštění ruční nebo ultrazvukovou špachtlí, úprava obočí voskem, barvení obočí, depilace horního rtu,  aplikace sér, masáž ruční obličeje a dekoltu , maska dle potřeb pleti, závěrečná péče.

Vaše kosmetička Vám doporučí vhodné ošetření na základě stavu Vaší pleti. 

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ S MASÁŽÍ

Odlíčení, vyčištění pleti, peeling, úprava a barvení obočí, barvení řas, hloubkové čištění, masáž, maska, krém, denní líčení na přání (90 minut)

890 Kč

DŮKLADNÉ VYČIŠTĚNÍ PLETI (bez masáže)

Odlíčení, peeling, hloubkové čištění špachtlí a ruční, úprava a barvení obočí voskem, depilace, maska, závěrečná péče. 60 minut

520 Kč

Rezervujte si svůj termín