Kosmetická ošetření 

Provádíme různá kosmetická ošetření pouze s kvalitní a certifikovanou kosmetikou a za pomoci certifikovaných přístrojů.

Dokážeme řešit i problémy na pleti jako je akné, jemné vrásky, pigmentové skvrny, skvrny, nežádoucí ochlupení nebo omlazení pleti. 

Ke kosmetickým ošetřením nabízíme doplňkové služby za zvýhodněné ceny.

V případě, že si nejste jisti jaké ošetření je pro Vás vhodné a chcete poradit, tak nás neváhejte kontaktovat. 

NABÍDKA OŠETŘENÍ

DIAGNOSTIKA - Pro lepší účinnost kosmetických ošetření používáme skenovací systém Visoscope pro hloubkovou diagnostiku stavu pleti. Přístroj Visioscope provádí analýzu pleti podle několika kritérii na základě kterých jsme schopní lépe vyhodnotit stav pleti a vybrat nejvhodnější proceduru a přípravky přímo na míru Vaší pleti. Při první návštěvě děláme diagnostiku automaticky, dále pak na přání.

HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ - hloubkové čištění je základem každého kosmetického ošetření. Provádíme ho za pomocí nejmodernější technologie a to přístroje E-peel - hydrodermabraze. Ošetření je bezbolestné, v jednu chvílí se z pleti odstraňují nečistoty a odumřelé kožní buňky, odsává se přebytečný maz a vpravují se účinné látky do pleti. Více zanešenou pleť dočišťujeme i ručně. 

DEPILACE- šetrným voskem Cirepil odstraňujeme na přání přebytečné chloupky po celém obličeji, včetně formování obočí (barvení obočí je doplňková služba).

APLIKACE SÉR- Aplikujeme různá séra, ampule a koncentráty vhodné pro Vaši pleť.

MASÁŽ- ruční masáž obličeje, krku, dekoltu a rukou.  Hlavním cílem kosmetické masáže je prevence proti stárnutí, zlepšení aktuálního stavu pleti a relaxace celého organismu.

RADIOFREKVENCE- jedna z nejrozšířenějších technologií používaných v kosmetice, patří k přístrojovým ošetřením, které výrazně zvyšují účinek kosmetické péče

OMNILUX - Medicínská Maska pro LED terapii světově uznávaného výrobce.  Je prvním flexibilním zařízením, u kterého je klinicky prokázáno, že dodává správné vlnové délky a energii pro podporu celkového zdraví kůže.

IPL- jedná se o špičkové zařízení francouzského výrobce Eurofeedback  a nabízí široké možnosti s jedinečnou patentovanou technologií. Odstraňuje pigmentové skvrny, žilky, zlepšuje stav akné a jizev. Trvale odstraňuje nežádoucí ochlupení. Fotorejuvenace umožňuje navrátit pleti mladistvý vzhled zmírněním jejích nedokonalostí.

OŠETŘENÍ DEKOLTU- součástí kosmetického ošetření je i péče o pokožku krku a dekoltu.

CHEMICKÝ PEELING- Skin peel gel je indikován pro středně hluboký peeling s obsahem kyseliny glykolové. Obsahuje také Vitamín C, který podporuje obnovu buněk. Po ošetření bude pokožka obnovená, pomáhá eliminovat anebo minimalizovat známky stárnutí a barevné nedokonalosti. U ošetření Retipeel® používáme peeling od firmy MD ceuticals.

MASKA a ZÁVĚREČNÁ PÉČE- každé kosmetické ošetření zakončujeme vhodnou maskou a krémem, které ještě podpoří celkový efekt ošetřeníGREEN PEEL®- Green Peel od Dr. Schrammek je biologická metoda obnovení pleti. Bylinkové směsi způsobí silné prokrvení a plošné odlupování povrchové vrstvy pokožky. To výrazně povzbudí tvorbu nových buněk a dojde k přirozené regeneraci a omlazení pokožky. Komplexní program péče o pleť pomocí účinných rostlinných směsí celkově zlepšuje kvalitu pleti. Vyhlazuje vrásky a jizvy, odstraňuje strie a ochablou pokožku, omezuje tvorbu kožního mazu. Do hloubky čistí problematickou pleť a zlepšuje elasticitu pokožky.

BB GLOW®- Toto ošetření probíhá pomocí patentované technologie, která má vysoký liftingový a bělící efekt. Za pomoci derma pera se aplikují mikrojehličkováním do vrchní vrstvy pokožky vysoké koncentrace přírodních extraktů jako např. extrakt z hroznů, bílých a červených růží a funkčních peptidů. Výsledky jsou vidět okamžitě po prvním ošetření. Pokožka je barevně sjednocená, vypnutá, do hloubky hydratovaná a zářivá.

RETIPEEL®- Multifunkční ošetření pro komplexní obnovu pleti. Jednoduchá a účinná metoda pro odstranění nežádoucí hyperpigmentace včetně melasma , omlazení pleti poškozené fotostárnutím, definitivní řešení pro problematickou mastnou a aknózní pleť včetně odstranění jizev. K tomuto ošetření doporučujeme zakoupit péči před a po ošetření. 


Doplňkové služby za zvýhodněné ceny

Objednávejte pouze ke kosmetickým ošetřením

Barvení obočí

barvení obočí barvami Bronsun, Inlei, My lamination

150 Kč

Laminace obočí včetně barvení

tvarování chloupků do požadovaného směru

350 Kč

Lash lifting/ laminace řas

tvarování vlastních řas včetně barvení

450 Kč

IPL

zlepšení stavu akné, odstranění pigmentových skvrn a žilek lokálně

40 Kč/impuls