Kosmetická ošetření Pevonia Botanica

Pevonia Botanica

Jedinečná 100% přírodní kosmetika, která je na trhu více jak 20 let ve vyhlášených salónech po celém světě. Tváří značky ve světe jsou Angelina Jolie, Cate Blanchet, Cameron Diaz, Eva Mendes. V ČR se stala tváří Dana Morávková.

Jsme jediný certifikovaný salón v západních Čechách.

Pevonia Botanica používá pouze přírodní ingredience. Není testována na zvířetech a balení jsou kompletně biologicky odbouratelná.

Výrobky jsou bez parabenů, parafínu, lanolínu a alkoholu. 

Neobsahují konzervační ani syntetické látky, laurethsulfát sodný, umělá barviva nebo ropné produkty. 

Thalion

Thalion, moderní kosmetika z moře. Laboratoře Thalion pečlivě vybírají a sklízejí nejbohatší mořské řasy, které rostou v Iroiském moři, v Bretani ve Francii, jenž je na seznamu světové sítě biosférických rezervací UNESCO.

Mořské řasy jsou zpracovány během 24 hodin od sklizně, a tak jsou zachovány obsažené účinné látky v nejvyšší koncentraci.Toto know-how nabízí veškeré kvality řas a integruje je do jedinečných přípravků. Vysoká koncentrace minerálních solí, stopových prvků, vitamínů a aminokyselin obsažených v mořských řasách sytí výrobky Thalion účinnými látkami, které obnoví krásu pleti.

Vaše kosmetička Vám doporučí vhodné ošetření na základě stavu Vaší pleti. 

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ S MASÁŽÍ

Odlíčení, enzymatický peeling, hloubkové čištění, úprava obočí voskem a barvení obočí a řas, depilace chloupků, masáž obličeje, krku, dekoltu a rukou, maska, závěrečná péče (90 minut) - líčení na přání

890 Kč

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ BEZ MASÁŽE

Odlíčení,enzymatický peeling, hloubkové čištění, úprava obočí voskem, barvení obočí a řas, depilace chloupků, maska, závěrečná péče (60 minut) - líčení na přání

580 Kč

Rezervujte si svůj termín