Kosmetická ošetření 

Provádíme různá kosmetická ošetření pouze s kvalitní a certifikovanou kosmetikou. Dokážeme řešit i problémy na pleti jako je akné, jemné vrásky, pigmentové skvrny nebo omlazení pleti. 


V případě, že si nejste jisti jaké ošetření je pro Vás vhodné a chcete poradit, tak nás neváhejte kontaktovat. 

Pro lepší účinnost kosmetických ošetření používáme skenovací systém Visoscope pro hloubkovou diagnostiku stavu pleti. Přístroj Visioscope provádí analýzu pleti podle několika kritérii na základě kterých jsme schopní lépe vyhodnotit stav pleti a vybrat nejvhodnější proceduru a přípravky přímo na míru Vaší pleti.
Pomocí přístroje posuzujeme: hydrataci, mastnost, pigmentové skvrny, vrásky, póry, strukturu pleti. Navíc, přístroj má funkci lupy s videokamerou, která umožňuje detailní kontrolu stavu Vaší pleti. 

Výsledek provedené diagnostiky, který obdržíte v elektronické podobě, je komplexní zprávou s podrobným přehledem stavu pokožky rozdělených na jednotlivé položky.

Na základě výsledku navrhneme ošetření na míru a přípravky na domácí péči. Diagnostika je ZDARMA ke každému kosmetickému ošetření včetně vzorků doporučené kosmetiky.

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ S MASÁŽÍ

Odlíčení, enzymatický peeling, hloubkové čištění, úprava obočí voskem a barvení obočí a řas, depilace chloupků, masáž obličeje, krku, dekoltu a rukou, maska, závěrečná péče (90 minut) - líčení na přání

990 Kč

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ BEZ MASÁŽE

Odlíčení,enzymatický peeling, hloubkové čištění, úprava obočí voskem, barvení obočí a řas, depilace chloupků, maska, závěrečná péče (60 minut) - líčení na přání

690 Kč

PŘÍSTROJOVÉ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Odlíčení, enzymatický peeling, hloubkové čištění ruční a ultrazvukovou špachtlí a aquapeelem, úprava obočí voskem a barvení obočí a řas, depilace chloupků, zapracovaní přípravků pomocí dermabráze, radiofrekvence, ultrazvuku nebo galvanická žehlička,  maska, závěrečná péče (90 minut) - líčení na přání

990 Kč

FOTOREJUVENACE + OMNILUX

odlíčení, skin peel, ošetření přístrojem IPL (omlazení, odstranění pigmentových skvrn, žilek), hydrogelová maska omnilux a ošetření světelnou technologii Omnilux

2500 Kč

MEZOTERAPIE (BIOREVITALIZACE)

aplikace sér a aktivních látek (kyselina hyaluronová, vitamíny, koenzymy, aminokyseliny, aj.) určených pro zapracování do hlubších vrstev kůže. Používáme produkty značek MD Ceuticals, Jalupro, Inno-Dts. Cena se odvíjí od spotřebovaného materiálu. 

od 500- 2000 Kč

CHEMICKÝ PEELING RETIPEEL MD ceuticals 

rychlý a účinný postup používaný k zmírnění akné, pigmentových skvrn, omlazení, rejuvenizaci a regeneraci pokožky obličeje, krku a dekoltu. Objednávejte pouze od října do dubna.

990 Kč

BB GLOW

provádí se Derma perem a speciálními BB séry, sjednocuje odstín pleti, zlepšuje hydrataci a pevnost pleti. Objednávejte pouze od října do dubna. 

1500 Kč

GREEN PEEL DR. SCHRAMMEK fresh up 

jemné ošetření pro větší svěžest, zářivost a vysokou hydrataci

1600 Kč 

GREEN PEEL DR. SCHRAMMEK energy

intenzivnější ošetření ke zmírnění projevů stárnutí, pigmentových skvrn, jizviček

1800 Kč 

GREEN PEEL DR. SCHRAMMEK classic

biologický Peeling je vhodný k ošetření akné, vrásek, jizev, strií, ochablé pokožky břicha, ramen a stehen - zvlášť u žen po porodu nebo atopické pleti, dokáže řešit mnoho problému a pleť se obnovuje již po 5 dnech

V ceně tohoto ošetření je: Green Peel ošetření (cca 90 min.), domácí péče a závěrečné beauty ošetření po 5 dnech

4990 Kč 

LAMINACE OBOČÍ KE KOSMETICKÉMU OŠETŘENÍ

permanentní natočení obočí s barvením

250 Kč

LASH LIFTING KE KOSMETICKÉMU OŠETŘENÍ

permanentní natočení vlastních řas s barvením 

350 Kč

BARVENÍ OBOČÍ HENNOU KE KOSMETICKÉMU OŠETŘENÍ

barvení barvami BrowXenna, výdrž na kůži 7 až 10 dní, na chloupkách 4 až 6 týdnů 

250 Kč

SynCare je první českou profesionální dermokosmetikou
s certifikací BIOKOSMETIKY

Nabídněte své pleti garantovanou jakost skutečně přírodní kosmetiky s nezávislým certifikátem plně srovnatelným s jinými evropskými certifikáty kvality BIO.

  • suroviny jsou výhradně rostlinného původu (s výjimkou včelího vosku)
  • suroviny nebyly pěstovány pomocí GMO (Geneticky Modifikované Organismy)
  • kosmetika neobsahuje parfémy, syntetické konzervanty a barviva, PEG emulgátory, silikony, umělé oleje a parafín
  • skladování BIO surovin, výroba a prodej kosmetiky CPK je dozorován nezávislým isnpekčním orgánem