Fotorejuvenace

Co je to fotorejuvenace?

Ošetření na zpevnění a omlazení pokožky je určeno pro klienty, kteří si přejí mít pevnější pokožku, ale nechtějí se uchylovat k drastickým metodám plastické chirurgie. Fotorejuvenace je neinvazivní bezbolestné ošetření prováděné metodou neinvazivní terapie.

Ošetření je nebolestivé a neinvazivní .Ihned po ošetření se můžete vrátit do běžného života. Výsledkem je hydratace, zpevnění a vypnutí reliéfu pokožky ošetřované partie. Nejlepších výsledků je možné dosáhnout při omlazení pokožky obličeje a zpevnění kontur poprsí, které vede k celkovému omlazení a zpevnění pokožky.

Jedná se o zahřívání škáry pokožky nízkými dávkami světelné energie, kdy je světelný impulz filtrovaného paprsku absorbován tkání pokožky. Zahříváním dochází k povzbuzení a obnově buněk, které produkují kolagenní vlákna. Tím je podpořena novotvorba kolagenu, vyhlazují se vrásky, pokožka se zpevní a pleť se vypíná. Pleť celkově omládne a tento stav může být při řádně péči dlouhodobý.

Jak probíhá fotorejuvenace

Ošetřovanou pleť očistíme od make-upu a zbytků parfému a na ošetřovaná místa naneseme dostatečné množství ultrazvukového gelu. Klientka použije ochranné brýle a proškolená osoba provádí světelné impulzy na ošetřovaných partiích. Po ukončení odstraníme zbytky gelu.

Ošetření pomocí fotorejuvenace je rychlé a bezbolestné.

3 AŽ 5 APLIKACÍ 1X MĚSÍČNĚ


Na jaké výsledky se můžete těšit?

Po omlazení fotorejuvenací je výsledkem ošetření hebká a zpevněná pokožka, které vám dodá mladistvý vzhled a sebevědomí. Našimi klienty je nejvíce oceňováno vyhlazení vrásek a vypnutí reliéfu poprsí,nebo bříška.

Pro maximální míru účinnosti doporučujeme absolvovat proceduru 3x až 5x pro danou partii v měsíčních intervalech.

Doporučení před a po proceduře

  • Kůže nesmí být před ošetřením podrážděná od slunce nebo solária.Po ošetření se neopalujte, nenavštěvujte solárium, saunu, parní lázně, horké koupele.
  • Ideálním obdobím pro podstoupení ošetření je září až květen, kdy není pokožka tolik vystavena přímému slunečnímu světlu.

OŠETŘENÍ JE BEZBOLESTNÉ. CERTIFIKOVÁNO. 

1 ošetření 30 minut


2390 Kč

Balíček 3 ošetření


5900 Kč

Balíček 5 ošetření


9400 Kč