Brow Bar

Úprava obočí

Navštivte náš brow bar koutek, kde Vám upravíme obočí voskem a barvami. Pracujeme se značkami na depilace Brow by Mii a Cirepil a barvami Refectocil a Brow Xenna.

Epilace obočí voskem je rychlá a téměř bezbolestná. Dáme vašemu obočí tvar a barvu a vaší tváři krásný výraz na dlouhé týdny.

Úpravu obočí provádíme speciálním teplým voskem. Jedná se o nejrozšířenější a 100 % přírodní metodu odstraňování nežádoucích chloupků. Nedráždí pokožku. Díky vytržení kořínku i s cibulkou se přeruší růst a chloupky pozbydou svoji sílu. Pleť zůstane hladká až 6 týdnů. Chloupky časem zjemní nebo dokonce přestanou růst. Díky zkušenostem našich profesionálních kosmetiček pro vás bude ošetření rychlé a bezbolestné. Výsledek je velmi efektivní a obočí jasně definované.
Postup ošetření:
Zkonzultujeme s klientkou tvar obočí a ukážeme si, kde jde třeba, aby obočí dorostlo a kde je vhodné jej odstranit. Příjemný hřejivý vosk naneseme na epilovanou plochu. Na něj přitiskneme proužek a rychlým trhnutím proti směru růstu odstraníme chloupky. Pleť ošetříme vhodným produktem a odstraníme zbytky vosku. Nabarvíme obočí do požadovaného tvaru a odstínu. Aplikujeme produkty s protizánětlivými a zklidňujícími vlastnostmi.
Vydejte se s námi na cestu za hledáním vaší krásy a uvolněním těla i mysli. V salonu Garbo dostanete tu nejlepší individuální a cílenou kosmetickou péči.

Úprava obočí voskem a barvami Refectocil

úprava obočí voskem a klasickými barvami Refectocil

(neprobarvuje kůži, pouze chloupky na 7-10 dní)

30 minut

250 Kč

Úprava a barvení obočí hennou (Brow Xenna)

úprava voskem, přesné vyměření obočí a barvení hennou Brow Xenna (kůže se probarví na 7-10dní, chloupky 4-6 týdnů) 

60 min

390 Kč

Rezervujte si svůj termín