Mezoterapie - mesopen

Mezoterapie

PROČ SE ROZHODNOUT PRO MEZOTERAPII?

S přibývajícími roky kůže slábne, ubývá v ní kolagen, elastan a kyselina hyaluronová.
Kolagen je zodpovědný za pružnost a pevnost pokožky. Kyselina hyaluronová na sebe váže vodu a pleť udržuje hydratovanou. Úbytek těchto látek je přirozený a zodpovědný za povolenou, slabou a suchou kůži a za tvorbu vrásek. Mezoterapie do podkoží dostane kyselinu hyaluronovou, vitamíny a další látky, které pleť vyživí, vyhladí vrásky, hloubkově jí hydratují a nastartují tvorbu kolagenu. Perfektní výsledky i u akné!

Mezoterapie patří mezi oblíbené a funkční metody omlazení pleti. Provádí se zaváděním účinných látek do kůže tváří, čela, brady, krku, dekoltu či hřbetů rukou. Na výsledky nemusíte čekat dlouho. Pleť se zázračně revitalizuje, hydratuje, zvyšuje se její elasticita a pevnost.
Ihned po první aplikaci dochází ke znatelnému vyhlazení.

JAK ZÁKROK PROBÍHÁ? 

Do střední vrstvy kůže aplikujeme ultratenkými mikroinjekcemi směs kyseliny hyaluronové, vitamínů, minerálů, peptidů, kolagenu a dalších látek. Pleť pak zadržuje více vody, nastartují se hojivé procesy a tvorba kolagenu. 

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT? 

Mezoterapie nechá zmizet nespočet trápení se stárnoucí pletí jako mávnutím kouzelného proutku.

  • zpomalí stárnutí pokožky

  • zajistí pleti hydrataci

  • pleť celkově omladí

  • dokáže vyhladit i středně hluboké vrásky

Neutrácejte dál za krémy proti vráskám. Na rozdíl od nich se v případě mezoterapie účinné látky dostanou až do střední vrstvy kůže a pokožku dlouhodobě hydratují a vyživují zevnitř.

KOLIKRÁT JE TŘEBA PROCEDURU PODSTOUPIT?

Výsledek je vidět hned pár dní po prvním ošetření. Avšak pro co nejlepší výsledky je dobré dát si sérii ošetření 3,4 až 6 po 14 až 30 dnech a pak opakovat po několika měsících.

Oční okolí 1ml: 6x ošetření po 14 dnech - cena za jedno ošetření 500,- Kč

Zlepšení stavu pleti 3ml (zmírnění vrásek, hydratace, zpevnění pokožky) 3x až 6x po 14 až 30 dnech, cena za obličej bez očí jedno ošetření 1500,- až 2000,- v závislosti na použitém materiálu. 

Akné:  ošetření obličeje 1ml 500,- ošetření je individuální dle rozsahu a závažnosti, řešíme individuálně

Krk, dekolt, hřbety rukou, vlasy - řešíme individuálně cena za 1ml 500,- Kč

Používáme materiály od firem MD ceuticals, INNO-DTS, Jalupro.

Rezervujte si svůj termín