Mezoterapie

Mezoterapie

PROČ SE ROZHODNOUT PRO MEZOTERAPII?

S přibývajícími roky kůže slábne, ubývá v ní kolagen, elastan a kyselina hyaluronová.
Kolagen je zodpovědný za pružnost a pevnost pokožky. Kyselina hyaluronová na sebe váže vodu a pleť udržuje hydratovanou. Úbytek těchto látek je přirozený a zodpovědný za povolenou, slabou a suchou kůži a za tvorbu vrásek. Mezoterapie do podkoží dostane kyselinu hyaluronovou, vitamíny a další látky, které pleť vyživí, vyhladí vrásky, hloubkově jí hydratují a nastartují tvorbu kolagenu. Perfektní výsledky i u akné!

Mezoterapie patří mezi oblíbené a funkční metody omlazení pleti. Provádí se zaváděním účinných látek do kůže tváří, čela, brady, krku, dekoltu či hřbetů rukou. Na výsledky nemusíte čekat dlouho. Pleť se zázračně revitalizuje, hydratuje, zvyšuje se její elasticita a pevnost.
Ihned po první aplikaci dochází ke znatelnému vyhlazení.

JAK ZÁKROK PROBÍHÁ? 

Do střední vrstvy kůže aplikujeme ultratenkými mikroinjekcemi směs kyseliny hyaluronové, vitamínů, minerálů, peptidů, kolagenu a dalších látek. Pleť pak zadržuje více vody, nastartují se hojivé procesy a tvorba kolagenu. 

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT? 

Mezoterapie nechá zmizet nespočet trápení se stárnoucí pletí jako mávnutím kouzelného proutku.

  • zpomalí stárnutí pokožky

  • zajistí pleti hydrataci

  • pleť celkově omladí

  • dokáže vyhladit i středně hluboké vrásky

Neutrácejte dál za krémy proti vráskám. Na rozdíl od nich se v případě mezoterapie účinné látky dostanou až do střední vrstvy kůže a pokožku dlouhodobě hydratují a vyživují zevnitř.

KOLIKRÁT JE TŘEBA PROCEDURU PODSTOUPIT?

Výsledek je vidět hned po prvním ošetření. Avšak pro co nejlepší výsledky je dobré dát si sérii ošetření a pak opakovat po roce.

Oční okolí 1ml: 6x ošetření po 14 dnech - cena za jedno ošetření 500,- Kč

Zlepšení stavu pleti 3ml (zmírnění vrásek, hydratace, zpevnění pokožky) 3x po měsíci, cena za obličej bez očí jedno ošetření 1500,- 

Akné:  ošetření obličeje 1ml 500,- ošetření je individuální dle rozsahu a závažnosti, řešíme individuálně

Krk, dekolt, hřbety rukou, vlasy - řešíme individuálně cena za 1ml 500,- Kč


Derma Roller titanové mikrojehličky 

Mikrojehličkování je velmi efektivní neablativní léčebná metoda, která napomáhá k dosažení dokonalé pleti.

Jedná se o metodu, při které se mikrojehličkovým perem vpravují účinné kosmetické látky nebo léčivá séra do pleti za účelem vyvolání syntézy kolagenu. Zvýšený obsah kolagenu způsobuje efektivní omlazení pleti, barevné sjednocení pleti a napomáhá k léčbě kosmetických problémů, jako jsou například jizvy, akné, strie, atd.

Vpravení probíhá mikro kanálky, které přístroj na kůži vytvoří pravidelnými kolmými vpichy.Výsledný efekt je podobný jako po ošetření ablačním laserem, na rozdíl od laserového zákroku však zůstane pokožka po zahojení nepoškozená.


Jak probíhá mikrojehličkování?

Přístroj kůži nejdříve naruší, aby donutil buňky automaticky produkovat kolagen. Přístroj do ošetřované pokožky vpravuje účinná séra, které napomáhají k novotvorbě kolagenu .

Metoda má výborné estetické výsledky, které jsou vidět již bezprostředně po zákroku, ovšem celý regenerační proces trvá několik dnů.

Na jaké výsledky se můžete těšit?

Doporučujeme 3 ošetření po měsíci. Cena 1390,- (cena při zakoupení celé kúry 3.000,- Kč)

Mikrojehličkování pomáhá s redukcí vrásek, omlazení a barevnému sjednocení pleti, zpevnění kontur obličeje, redukce rozšířených pórů a také velmi efektivně řeší problémy zejména nežádoucích pigmentací, strií a jizviček po akné. Těchto výsledků dosahuje mikrojehličkování díky vlastním schopnostem těla regenerovat kůži.


Doporučení před a po proceduře

  • Pokožka ihned vyžaduje po ošetření speciální péči formou léčivého přípravku.
  • Večer po proceduře je vhodné pokožku ošetření dalším přípravkem podle typu pleti a pleť omýt vodou.
  • Po ošetření je třeba dbát na zvýšenou hygienu
  • Bezprostředně po ošetření nedoporučujeme návštěvy společenských akcí.

Rezervujte si svůj termín