Masáže

Odměňte své tělo za jeho každodenní práci.  Posilte imunitu, odstraňte únavu a svalové napětí, zregenerujte organismus.  Odpočiňte si při masáži.
 

 

ZÁDA a ŠÍJE 25 min 

Masáž zad je účinná terapeutická masáž, zaměřená na uvolnění hlubokých vrstev svalů hlavně kolem páteře, případně v oblasti pletence dolních nebo horních končetin, dle daných potíží. Hloubkové uvolnění a propracování svalstva odstraňuje spasmy a obnovuje přirozenou délku svalových vláken. 

390 Kč

NOHY 25 min

Masáž nohou je velmi příjemná, při které se speciálními technikami promasírují stehna, lýtka, ale také nárty a chodidla. Prevence bolesti a otoků nohou.

390 Kč

REFLEXNÍ MASÁŽ PLOSKY NOHOU 50 min

Vhodným doplněním k masáži nohou je také reflexní masáž chodidel, která šetrným způsobem stimuluje celé tělo pomocí reflexních zakončení jednotlivých orgánů a tělesných partií. 

690 Kč

MASÁŽ PLOSKY NOHOU + ŠÍJE 55 min

lázeň nohou v masážní vaničce se speciálními přípravky, při které Vám bude masírována šíje 10 minut a poté reflexní masáž plosky nohou 45 minut

790 Kč

MASÁŽ ZAD, ŠÍJE, HLAVY A OBLIČEJE 50 min

Masáž zad a šíje  je výbornou a účinnou metodu vedoucí k uvolnění ztuhlých zádových svalů. Masáž hlavy podporuje odtok lymfy a tím napomáhá jak k čištění pleti, tak také celého organismu, také podporuje prokrvení pokožky na temeni hlavy a tím i růst vlasů. 

690 Kč

RELAXAČNÍ MASÁŽ OBLIČEJE, HLAVY A ŠÍJE 25 min

Odpočiňte si po náročném dni a zbavte se tak stresu a napětí, který se projevuje často právě tuhnutím svalů, šlach a úponů. 

390 Kč

AROMA OLEJOVÁ MASÁŽ celé tělo 50 min

Příjemná relaxační masáž celého těla. Účinná v boji s každodenním stresem. Masážní aromatický balzám se směsí nejkvalitnějších aromatických olejů poskytuje příjemné uvolnění. Jemnou masáží pronikají vzácné silice do celého Vašeho organismu, pomáhající odstraňovat všechny obtíže a vy si vychutnáte opravdový relax. 

790 Kč

AROMA OLEJOVÁ MASÁŽ záda a šíje 25 min

Příjemná relaxační masáž zad a šíje. Účinná v boji s každodenním stresem. Masážní aromatický balzám se směsí nejkvalitnějších aromatických olejů poskytuje příjemné uvolnění. Jemnou masáží pronikají vzácné silice do celého Vašeho organismu, pomáhající odstraňovat všechny obtíže a vy si vychutnáte opravdový relax.  

390 Kč

REFLEXNÍ MASÁŽ ZAD 25 min

Reflexní masáž zad je prastará metoda využívající znalost reflexních a meridiánových drah a akupresurních bodů. Při reflexní masáži působí masér přes nervová zakončení v oblasti zad a šíje na vnitřní struktury a orgány.

390 Kč

BAŇKOVÁNÍ 25 min

Baňková masáž zad je stará léčebná a preventivní metoda. Aplikací speciálních baněk a jejich posouváním po kůži se díky podtlaku ovlivní akupresurní a reflexně změněné body v místě masáže. Zároveň dojde k zesílení krevního a lymfatického oběhu a tím k lepšímu odplavení škodlivých látek. Široké použití u problémů s pohybovým aparátem a interních nemocí.
Pomáhá uvolnit svalové napětí, urychlit prokrvení masírovaných tkání a tím klienta zbavit bolestí zad zejména svalového původu. V rámci reflexního působení může mít příznivý vliv na vnitřní orgány. I za cenu silně vnímaného tlaku a tahu baněk má tato procedura nesporně ozdravující efekt. 

390 Kč

INDIVIDUÁLNÍ MASÁŽ 50 min

lze se věnovat více problémové části těla, možnost kombinace s baňkováním, manipulace a masáže

790 Kč

Rezervujte si svůj termín