Lifting obličeje

Co je to radiofrekvenční lifting obličeje?

Nejúčinnější metoda pro omlazení pokožky bez použití skalpelu.

Díky této metodě bude vaše pokožka mít: větší pružnost, výrazně vyhlazené vrásky, zmírněné projevy ochablé a povislé pleti.

Jak radiofrekvenční lifting funguje?

Ošetření využívá lokálního zvýšení průtoku krve. Díky tomu se zlepšuje zásobování kyslíkem, které má za následek nastartování a posílení přirozených regeneračních procesů. Tvoří se nová kolagenová vlákna. Kolagenje odpovědný za pružnost pokožky, jeho tvorba zvyšuje celkovou vitalitu pleti.

Díky liftingu budete mít pleť omlazenou, čistou a vitálnější.

Průběh ošetření

  • Před samotným ošetřením proběhne krátká konzultace.
  • Následuje odlíčení a aplikace vodivého oleje.
  • Pak už přijde na řadu nejdůležitější část procesu - radiofrekvenční lifting pomocí přístroje. Přístroj využívá tripolární radiofrekvenční technologii k řízenému zahřívání pokožky.

Na jaké výsledky se můžete těšit?

Každého zajímá, po jaké době uvidí výsledky. To je na tom to nejlepší. Naše technologie přináší výsledky hned po prvním sezení.

Dochází ke stažení a vypnutí původně uvolněné a povadlé kůže v obličejových partiích a oblasti kolem očí, přičemž dochází k odstranění vrásek.

Tip: Naše praktické zkušenosti potvrdily, že pro maximální a ideální výsledky je nejlepší podstoupit ošetření 4x v průběhu prvního měsíce. Dojde díky tomu k masivnímu nastartování regeneračních procesů. V dalších měsících stačí udržovací sezení 1x měsíčně.

Kde všude můžete pleť touto metodou omladit?

Lifting obličeje provádíme v oblasti obličeje, krku, plosek rukou a dekoltu. 

LIFTING OBLIČEJE


1490 Kč

LIFTING PLOSEK RUKOU


1100 Kč

LIFTING KRKU A DEKOLTU


1800 Kč

LIFTING OBLIČEJE, KRKU A DEKOLTU


3000 Kč