Chemické peelingy

Pro pleť jemnější, hladší, prozářenější, barevně sjednocenou, bez pigmentací, vrásek a i těžké akné se zahojí

md:Ceuticals

Chemické peelingy Farmaceutické a Lékařské třídy

Britská značka, která díky neustálému vývoji, inovaci a používání nejnovějších technologií vytvořila řadu peelingů, které jsou zárukou bezpečnosti, rychlosti a dlouhotrvajících výsledků, díky vysoké koncentraci účinných látek.Peelingy jsou klinicky testované a schválené dermatology, šetrné k životnímu prostředí. Přípravky md:peel byly testovány a mají jedinečné výsledky v krátké době! Již po prvním ošetření je dosaženo značného zlepšení pleti, avšak nejlepší výsledky jsou dosahovány po několika aplikacích peelingů. Aplikace md.peel je zcela bezpečná a dobře snášena. V závislosti na typu problému vybíráme jednotlivé kyseliny nebo jejich kombinace.

Kyseliny mají silný hojivý a regenerační efekt, tím že odstraňují poškozené a odumřelé buňky, jiné silně hydratují.Používáme i kyseliny, které umí vybělovat skvrny, redukovat drobné jizvy, vrásky, kyseliny, které pro svůj silný antibakteriální účinek neskutečně dobře řeší problémy s aknózní pletí. Chemický peeling je osvědčený i u dalších problémů - rozšířených pórů, keratóz, mastné pleti apod.

Léčebný cyklus:
- Optimální výsledek: 6 aplikací 

- 2 až 4 týdny mezi každou aplikací 

Udržování: 1 aplikace každých 6-12 měsíců 

Doporučení před peelingem:

- Den zákroku: nepoužívat obličejové čistící peelingy, A-hydroxykyseliny, B-hydroxykyseliny...

- Dva týdny před peelingem: vyhněte se delšímu pobytu na slunci. 

- Žádné laserové modelace nebo lékařské exfoliace během dvou týdnů před zákrokem.  - - Pacienti, kteří podstoupili lékařské kosmetické ošetření obličeje: (laserové ošetření, chirurgické zákroky, kosmetické vyplnění, mikrodermabraze, apod.) měli by před aplikací chemického peelingu počkat, dokud se citlivost pokožky zcela neustálí. 

- Injekce botoxu a výplně: před aplikací chemického peelingu počkejte, dokud se neprojeví celý účinek (zhruba 7-10 dní). 

- Jeden týden před peelingem: v místech, která budou ošetřována, žádné odstraňování chloupků voskem, laserem, elektrolýzou nebo depilačními krémy. 

- Tři dny před peelingem přestaňte používat Tretinoin či jakékoliv deriváty kyseliny retinoové.

- OŠETŘENÍ PŘED PEELINGEM: pro dosažení maximálních výsledků používejte doporučené produkty každodenní péče. Aplikujte md:prepeelTM AHAs 15% complex jednou denně na noc, a to po dobu 15 dní před ambulantním peelingem. 
KONTRAINDIKACE 

 Těhotenství a kojící matky  Herpes simplex, opary  Plantární bradavice  Otevřené rány  Kůže spálená od slunce  Čerstvé jizvy  Dermatóza  Kůže náchylná k tvorbě jizev, keloidů  Požití fotosenzitivních léků  Ošetření retinoidy (období - 6 měsíců) Salicylát 24 hodin před ošetřením neužívejte kys. acetylsalicylovou. Přecitlivělost na salicylát  Alergie na obsažené látky  Nedávný (15 dní) drobný chirurgický zákrok na obličeji  Autoimunní nemoci, léčka ozářením nebo chemoterapií

MD retipeel - novinka 2018

K dnešnímu dni je žlutý peeling považován za jeden z nejúčinnějších a bezbolestných omlazení, který má stále více fanoušků.
Žlutý peeling nebo, jak se také nazývá, peeling retinolu je považován za druh povrchově středního chemického peelingu . Jeho činnost je zaměřena na prevenci změn kůže souvisejících s věkem a na potírání jejich včasného projevu. Existují dva druhy žlutého peelingu: oloupání na bázi syntetické kyseliny retinové a peeling, kde přirozený retinol působí jako chemická látka. V prvním případě se provádí měkký a pohodlný účinek na pokožku, takže doba zotavení netrvá dlouho (asi dva dny). Podle svého účinku se považuje za prostřední. Jako látka rozpustná v tucích proniká retinolem přes lipidovou vrstvu kůže a spojí se s receptory na buňkách.
Kyselina retinová, která je součástí žlutého peelingu, po ukončení procedury skvrnuje na obličej žlutě. Odpovídající název je tedy "žlutý peeling". Kyselina retinová se podílí na procesech oxidace a redukce buněčného metabolismu, stimuluje buňky dermis, což zvyšuje produkci kolagenu a elastinu, stimuluje syntézu epidermálních lipidů a také má baktericidní a komedonolytické účinky. Kromě toho složení retinolového peelingu zahrnuje koyevu, askorbovou, azelainovou, kyselinu fytovou, které pomáhají eliminovat tvorbu hyperpigmentace a zvyšují účinek kyseliny retinové. Žlutý peeling podporuje buněčnou regeneraci, stimuluje krevní oběh v dermis a syntézu bílkovin.
Tento druh peelingu má jemný účinek, takže se dá aplikovat na jakýkoli druh pleti, včetně citlivých, tenkých, mladých atd. Kvůli jemnému účinku může být žlutý peeling aplikován na kůži očních víček, krku a dekoltu, stejně jako na ruce. Navíc jednou z výhod tohoto typu peelingu je možnost jeho provedení v jakémkoli období roku. Tato omlazující procedura se doporučuje ženám ve věku 35-50 let, ale může být použita i v mladších letech 20-25 let (v tomto období se objevují první známky stárnutí pokožky). Žlutý peeling, na rozdíl od jiných druhů peelingu, je zcela bezbolestný postup s krátkou dobou zotavení (2-4 dny), který nemá žádné vedlejší účinky a žádné komplikace.

Omlazující účinek po žlutém loupání je udržován po dobu šesti měsíců.


Indikace pro žlutý peeling:

 • prevence stárnutí;
 • drobné vrásky;
 • hyperpigmentace;
 • blednutí, matná, atonická kůže;
 • akné 


Kontraindikace žlutého peelingu:

 • těhotenství a kojení;
 • kožní onemocnění v chronické formě ve stádiu exacerbace;
 • zánět kůže;
 • onemocnění jater;
 • kupperosa;
 • herpes;
 • příjem retinoidů;
 • ploché bradavice;
 • rosacea;
 • přecitlivělost na složky peelingové kompozice.

Příprava na proceduru žlutého peelingu.
Před provedením tohoto druhu olupování potřebuje kůže přípravu, která zahrnuje provádění jemnějších enzymů nebo ovoce a kyselých peelingů. Celkově je nutné provést dva postupy dva týdny před očekávaným datem peelingu. V některých kosmetických salonech se používají speciální kyselé krémy= LACTICA s kyselinou mléčnou (na bázi kyseliny mléčné) jako přípravky před odlupováním, které mají změkčovací účinek, takže keratinizovaná vrstva buněk změkčuje a usnadňuje pronikání kyseliny retinové. Možná i domácí použití těchto krémů dva týdny před peelingem. Přibližně jeden týden před peelingem retinolu byste měli přestat užívat přípravky, které odbarvují, navštěvují solária a dlouhodobě zůstávají na přímém slunečním světle a neměli byste používat laserové postupy.
Postup žlutého loupání.
Takže těsně před peelingem retinolu se z tváře pacienta odstraní make-up a další nečistoty. Poté se na kůži aplikuje roztok, který obsahuje kyseliny glykolové a salicylové, resorcinol a chitosan, díky nimž dochází k rychlé exfoliaci mrtvé pokožky a její přípravě k aplikaci peelingové kompozice. Tato sloučenina se aplikuje na pokožku po dobu dvaceti minut. V prvních několika sekundách mohou pacienti pocítit lehké pálení a brnění kůže, které velmi rychle zmizí. Po uplynutí této doby se retinolový peeling neutralizuje a prostředek se odmyje.
Výsledky postupu a doporučení po odlupování.
Bezprostředně po proceduře pokožka obličeje získává růžovou barvu a lahodnou hladkost. Po dni, kvůli smrti buněk a dehydrataci, se objeví pocit napjatosti pokožky, který se postupně změní v peeling . Mimochodem, peeling nelze odstranit za použití kosmetiky. Tento proces by měl probíhat přirozeně. Období regenerace a obnovy pokožky trvá asi týden, po kterém se pokožka stává hladká, mladá a pružná, pleť je vyrovnaná, všechny vrásky na obličeji a plytké vrásky jsou zjemněny. Omlazující účinek po peelingu retinolu je udržován po dobu šesti měsíců. Aby bylo dosaženo maximálního účinku, je třeba provést postup každé dva týdny, včetně dvou nebo tří setkání žlutého peelingu. V období mezi procedurami se doporučuje používat termální vodu, hydratační krémy a masky enzymů. Pokud se peeling provádí v jarní a letní době, abyste zabránili pigmentaci pokožky, měli byste používat krémy s vysokou úrovní ochrany před ultrafialovým zářením. ¨


Počet doporučených ošetření: 5 ošetření po 14 dnech

Před ošetřením je nutná konzultace po předchozí domluvě!


Ošetření MD ceuticals chemický peeling 1 ošetření

35-40 minut

890 Kč