Ceník IPL

Epilace nejmodernější technologií

Co to je trvalá epilace?

Provádíme trvalou epilaci (někdy také nesprávně nazývanou jako depilace) převratnou technologií kombinující intenzivní pulzní světlo s bipolární radiofrekvencí. Ošetření je bezbolestné, neinvazivní a po několika opakováních vysoce účinné. Prakticky to funguje tak, že energie pocházející z xenonového flashového světla je absorbována pigmentem chloupku a přenesená energie zničí kořen chloupku. Odstraněný chloupek již dále neroste.

Ošetření pomocí intenzivního pulzního světa (IPL) zlikviduje kořínek chloupku pouze v případě, že chloupek je ve fázi růstu. Pokud je chloupek v klidové fázi, vypadne během ošetření, ale kořínek, který narušen nebyl, bude produkovat nový chloupek.

Proto je nutné ošetření několikrát zopakovat k dosažení maximálního výsledku.

Úspěšnost závisí také na hormonální hladině klienta a na tom, zda užívá hormonální léky (antikoncepci, substituci, kortikoidy apod.) - ty úspěšnost snižují a bývá zapotřebí větší počet návštěv.


Jak probíhá trvalá epilace?

Zákrok samotný je snadno snesitelný a pohodlný, přičemž délka ošetření jedné partie se pohybuje okolo 20 minut. Záleží na rozsahu ošetřované plochy.

Ošetření pomocí IPL je takřka bezbolestné, pouze cítíte malé ťukání. V aplikátoru IPL je zabudován chladicí systém, který nejbližší okolí pokožky je aktivně ochlazuje a tím ji chrání před teplem vycházejícím z hlavice IPL.Na jaké výsledky se můžete těšit?

Epilace pulzním světlem je považována za trvalou nebo dlouhodobou. V průměru se podaří odstranit 85% chloupků. Zbylé chloupky budou světlé, jemné, téměř nepostřehnutelné. Může se proto po určité době jednorázově udržovat.

Výsledky mohou být vidět již po první návštěvě, kdy zlikviduje přibližně 30% vzrostlých chloupků. Doporučujeme absolvovat proceduru 7 - 10x pro danou partii v měsíčních intervalech.


Doporučení před a po proceduře

  • Před procedurou pro vyšší účinnost je důležité nechat narůst ochlupení na 2-3mm,v celém průběhu chlupy NETRHAT,pouze holit,vyhnout se opalování v soláriu .
  • Trvalá epilace se provádí povětšinou od září do června.
  • Po absolvování procedury je nutné se aktivně chránit před sluncem a používat krém s ochranným faktorem 50+

Jaké partie ošetřujeme?

Trvalou epilace provádíme pro partie horní ret, mezi obočím, tváře, brada, podpaží, třísla, intimní partie, předloktí, ramena, paže, celé ruce, hýždě, lýtka, stehna, celé nohy, celá záda a dokonce i pánské vousy. 

HORNÍ RET


390 Kč

MEZI OBOČÍM


290 Kč

TVÁŘE


790 Kč

OKOLÍ BRADAVEK


490 Kč

KRK


790 Kč

BŘICHO (OKOLÍ PUPÍKU)


890 Kč

PODPAŽÍ


890 Kč

TŘÍSLA (BIKINY LINIE)


1190 Kč

PŘEDLOKTÍ


1690 Kč

RAMENA


1990 Kč

PAŽE


1890 Kč

CELÉ RUCE


2770 Kč

HÝŽDĚ


1990 Kč

PRSA


2100 Kč

LÝTKA


2400 Kč

STEHNA


2700 Kč

CELÉ NOHY


3400 Kč

CELÁ ZÁDA


2900 Kč

VOUSY


2900 Kč

BIKINY (BRAZILKA)


1800 Kč

EPILACE CELÉHO TĚLA


8900 Kč