Bělení zubů


Kosmetické zesvětlení chrupu - O proceduře

Toužíte po zářivě bílých zubech? Dnes už nemusíte podstupovat bělení zubů pomocí peroxidu vodíku, ani se objednávat k zubaři. Bělení zubů provádíme pomocí intenzivního modrého a zeleného světla s bezperoxidovými aplikátory s sebou nenese žádné riziko poškození zubní skloviny ani jiných vedlejších účinků.

Bezbolestné ošetření trvá pouze 20 minut. Bělení zubů v našem salonu provádíme pomocí LED lampy Magic White MW-03 francouzské výroby. Tento přístroj využívá vlnové délky modrého a zeleného světla vyzařované pomocí výkonných LED diod. Tato ionizační technologie podporuje o několik odstínů účinnější bělení zubů, je šetrnější a podporuje rychlejší regeneraci dásní, než staré metody.


Co mě při bělení zubů čeká?

Během jednoho dvacetiminutového sezení vaše zuby zesvětlíme o 3 - 9 odstínů. Poté, co se pohodlně usadíte v našem pohodlném křesle s opěrkou hlavy, váš chrup ošetříme gelem pro remineralizaci zubní skloviny. Poté na vaše zuby naneseme speciální gel s obsahem jedlé sody pomocí jednorázového aplikátoru. V posledním kroku pak intenzivní světlo vycházející z LED lampy Magic White MW-03 váš chrup šetrně vybělí. Po ošetření můžete rovnýma nohama skočit zpět do kolotoče všedního dne. Doporučíme vám pouze vyhnout se konzumaci některých potravin a nápojů.

Na jaké výsledky se můžu těšit?

Bělení zubů LED Magic White si zamilujete díky výsledkům, které jsou vidět okamžitě. Odstín chrupu zaznamenáváme před i po ošetření, a vy tak můžete porovnat, o kolik se váš úsměv rozzářil. Z bílých zubů se při správné péči můžete radovat 6 měsíců až rok

Bělení zubů

sleva 40% původně 2400 Kč

1440 Kč